• Marek Krystosiak

  |

  STOMATOLOG

  Współwłaściciel Centrum Medycznego FOR-DENT. Stomatolog z dużym doświadczeniem klinicznym. Dyplom Pomorskiej Akademii Medycznej uzyskał w 1995 roku. Od tego czasu systematycznie zgłębia wiedzę i podnosi kwalifikacje, śledząc najnowsze trendy w stomatologii. Uczestnik wielu konferencj i klubów dyskusyjnych. Entuzjasta stomatologii estetycznej i zaawansowanej protetyki. Od 2007 roku zafascynowany implantologią, z sukcesem stosuje tę metodę w uzupełnianiu braków zębowych. Zwolennik rozwiązań protetycznych dopasowanych do potrzeb pacjenta. Prywatnie pasjonat fotografii i podróży. Interesuje się psychologią i filozofią. Orędownik zdrowego i "wolnego" stylu życia. W wolnych, wietrznych chwilach lubi popływać na windsurfingu, a o świcie wsiąść na rower.


 • Małgorzata Krystosiak

  |

  DERMATOLOG

  Współwłaściciel Centrum Medycznego FOR-DENT. Studia na wydziale lekarskim Pomorskiej Akademii Medycznej ukończyła w 1991 roku, a od 1999r. po uzyskaniu specjalizacji w zakresie dermatologii i wenerologii związana z tą dziedziną medycyny. Pracowała w poradniach dermatologicznych na terenie Pyrzyc i Myśliborza. Obecnie udziela porad wyłącznie w naszym centrum. Oddana pracy i pacjentom, chętnie słucha i dokładnie tłumaczy diagnozowane choroby. Szczegółowo objaśnia konieczne postępowanie. Zwolenniczka bezpiecznych i sprawdzonych metod leczenia. Stale podnosi kwalifikacje uczestnicząc w licznych szkoleniach i konferencjach. Prywatnie miłośniczka kuchni i podróży. Lubi oddać się lekturze lub muzyce.


 • Małgorzata Brzezińska

  |

  STOMATOLOG

  Ukończyła Wydział lekarsko-stomatologiczny na Pomorskim Uniwersytecie Medycznym w 2014r. Dalszy rozwój i naukę bezpośrednio związała z PUM, najpierw odbywając staż podyplomowy w Uniwersyteckiej Klinice Stomatologicznej a następnie uczestnicząc w Studium Doktoranckim PUM. Wiedzę na bieżąco uaktualnia biorąc udział w konferencjach, na których systematycznie przedstawia wyniki swoich badań. Zawsze pogodna i z promiennym uśmiechem angażuje się w wykonywaną pracą. Szczególnie upodobała sobie stomatologię zachowawczą z endodoncją. Prywatnie pasjonatka podróży i poznawania nowych miejsc, fanka dobrej kuchni.


 • Dariusz Stopa

  |

  STOMATOLOG

  Absolwent Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie, który ukończył w 2013r. Uczestnik wielu kursów i szkoleń, przede wszystkim z zakresu endodoncji i stomatologii estetycznej z ukierunkowaniem na estetykę kompozytową. Pasjonuje się nowoczesnymi technologiami zarówno w stomatologii, jak i w codziennym życiu. Wielki fan motoryzacji.


 • Alicja Wieczorek

  |

  STOMATOLOG

  Studia na wydziale lekarsko-dentystycznym Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego ukończyła w 2011 roku. Od tamtego czasu brała udział w wielu kursach z zakresu stomatologii zachowawczej, endodoncji i protetyki. Do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie, tłumacząc dokładnie każdy zabieg; lubi przyjmować dzieci. Na co dzień entuzjastka kawy, po pracy lubi poczytać książkę lub czasopisma wnętrzarskie. Mama dwójki uroczych maluchów.


 • Mariusz Suwała

  |

  STOMATOLOG

  Ukończył z wyróżnieniem studia na wydziale lekarsko-stomatologicznym Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w 2011 roku. Z gabinetem w Pyrzycach związany od 2013 roku. Doktorant w Zakładzie Periodontologii PUM, gdzie prowadzi badania na temat zastosowania laserów w stomatologii. Obecnie w trakcie specjalizacji z periodontologii. Jego zainteresowania zawodowe to leczenie dziąseł, przyzębia oraz błony śluzowej, a także leczenie kanałowe.  Prywatnie, od niedawna miłośnik biegania a od wielu lat entuzjasta nowoczesnych technologii.


 • Jolanta Maligłówka-Szewczyk

  |

  ASYSTENTKA

  Dyplomowana absolwentka Policealnego Studium Medycznego. Asystentka stomatologiczna z talentem organizatorskim. Dzięki niej wszystko jest na czas i na właściwym miejscu. Zawsze pomocna i otwarta na ludzi. Ceniąca sobie życie rodzinne. Kocha psy. Przyjemność sprawiają jej wizyty w teatrze. W wolnych chwilach lubi poczytać, a jak nadarzy się okazja popływać kajakiem.


 • Małgorzata Romanowska

  |

  ASYSTENTKA

  Dyplomowana absolwentka Policealnego Studium Medycznego o kierunku asystentka stomatologiczna. Swoją pracę wykonuje z zaangażowaniem i uśmiechem. Niezastąpiona przy zabiegach chirurgicznych i estetycznych. Miłośniczka podróży i nurkowania. Ciekawa gwiazd i Kosmosu.